Szkoła to miejsce, gdzie dzieci oraz młodzież odkrywają swoje zainteresowania, nabywają niezbędną wiedzę oraz nawiązują przyjaźnie na całe życie. Zróżnicowany system edukacji rozwija kreatywność uczniów, jak i przygotowuje ich do egzaminów końcowych, dzięki temu w przyszłości mogą znaleźć wymarzoną pracę. Warto zaznaczyć, że od samego początku kształcenia rodzicom oraz uczniom towarzyszy wydawnictwo WSiP.

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne

WSiP to firma założona w 1945 roku działająca na polskim rynku aż po dziś. Dzięki zaufaniu rodziców oraz pedagogów szkolnych jest również jedynym z najczęściej wybieranych wydawnictw wśród uczniów szkół podstawowych, oraz średnich. Oferta WSiP stale się rozszerza o nowe wydania podręczników oraz materiałów naukowych. Firma tworzy platformy edukacyjne oraz materiały multimedialne, które poszerzają zasób wiedzy uczniów. Warto zaznaczyć, że wydawnictwo prowadzi Klub Nauczyciela, gdzie każdy pedagog może zapewnić sobie przydatne i aktualne pomoce naukowe związane z przedmiotem.

Podręczniki autorstwa znanych specjalistów

Grono naukowców oraz metodyków współpracujących z wydawnictwem dokłada wszelkich starań, aby edukacja od samego początku sprawiała radość uczniom. Nowoczesne podręczniki WSiP to zbiór najważniejszych wiadomości ze świata nauki. Przykładem takich książek są:

– “Język polski. Oblicza epok. Klasa 3” autorstwa Adama Kalbarczyka, Dariusza Trześniowskiego oraz Dariusza Chemperka,

– “Historia. Klasa 3” opracowany przez Jarosława Czubatego i Piotra Szlante.

Podręczniki wsip (tania książka i szybka wysyłka!) to zasób najnowszej wiedzy urozmaicony o ciekawe ilustracje, diagramy oraz wykresy, które pozwalają przybliżyć zagadnienia lekcyjne. Książki te można nabyć w firmowym sklepie wydawnictwa, księgarniach stacjonarnych lub internetowych. Dzięki nowoczesnemu układowi stron oraz zawartych w podręcznikach ćwiczeniach uczniowie mogą poszerzać wiedzę również w domu, co przyczyni się do ich rozwoju osobistego. Filmy edukacyjne oraz gama materiałów multimedialnych opracowanych przez WSiP to niezbędna baza wiedzy dla uczniów.